mylife Software

Řešení pro řízení léčby diabetu

Intuitivní a uživatelsky přívětivý design usnadňuje používání
mylife Software maximálně pomáhá uživateli – nabídky, výkazy a nastavení jsou přehledné, uživatelsky přívětivé a navigace je snadná.

Stejné rozhraní pro všechny uživatele zjednodušuje komunikaci
Rozhraní má stejný vzhled pro všechny uživatele. Nezáleží na tom, zda používáte zdravotnickou nebo pacientskou verzi. Diskuze o léčbě jsou tedy jednoduché, protože obě strany mají přístup ke stejným grafům a statistikám. To je zvláště užitečné, když diskuze probíhá po telefonu.

Kompatibilní s mnoha zařízeními pro větší flexibilitu
mylife Software byl vytvořen pro práci s úplnou řadou zařízení mylife Diabetescare, a také se širokou řadou jiných glukometrů.

Volitelné použití cloudových služeb podle volby uživatele
mylife Software lze použít ve dvou různých variantách. Uživatelé se mohou rozhodnout, zda chtějí nainstalovat mylife Software přímo na svůj počítač, nebo zda chtějí se softwarem mylife Software pracovat v cloudu mylife Cloud.

Možnost sdílení údajů zjednodušuje řízení léčby
mylife Cloud poskytuje zdravotníkům možnost vyzvat pacienty, aby s nimi sdíleli své údaje. Když pacienti sdílejí své údaje se zdravotníky, vidí obě strany přesně ty samé údaje.

Kompatibilita zařízení
mylife Software byl vytvořen nejen pro práci s úplnou řadou zařízení mylife Diabetescare včetně mylife™ YpsoPump, mylife OmniPod, mylife Unio a mylife Pura, ale také pro práci s řadou jiných glukometrů, jako jsou FreeStyle®, Contour™, OneTouch®, Accu-Chek® a Rightest™ GM.

mylife App

Vyčerpávající informace na dosah ruky

Řízení léčby za pohybu

  • Snadný bezdrátový přenos údajů pomocí Bluetooth do mylife App.
  • Integrovaný, snadno použitelný kalkulátor bolusu s funkcí „insulin on board“ (IOB).
  • Zobrazení posledních hodnot včetně hodnot glykémie, bolusu, bazálního dávkování a IOB k diskrétnímu přehledu léčby.
  • Možnost manuálního zadávání údajů a synchronizace s mylife Cloud.
  • Kompatibilní s přístroji s iOS i s OS Android.

mylife Cloud

Snadné, rychlé a bezpečné použití

Díky mylife Cloud je synchronizace údajů mezi zdravotníky a pacienty snadnější než kdy dříve. Zdravotníci mohou vyzvat pacienty, aby s nimi sdíleli své údaje přímo z mylife Software.

To umožňuje zdravotníkům synchronizovat údaje pacientů a věnovat při návštěvách více času řízení léčby.

mylife Software nabízí uživateli možnost volby, zda ukládat údaje o léčbě v mylife Cloud, nebo přímo na jeho počítači. Vaše údaje, vaše volba.

Disclaimer: FreeStyle®, Contour™, OneTouch®, Accu-Chek® a Rightest™ jsou ochranné známky příslušných držitelů registrace.