Přehled mylife Software

Řízení léčby je nyní snadné

Univerzální přenos dat se zvýšenou rychlostí a flexibilitou

mylife Software zjednodušuje proces záznamu údajů o léčbě jejich uspořádáním v jednom jednoduchém a flexibilním řešení.

  • V závislosti na použitém zařízení mohou být data přenášena přímo do mylife Software kabelem nebo přes rozhraní bluetooth.
  • Pacienti mohou povolit zdravotnickým pracovníkům přístup ke svým údajům synchronizací s cloudem mylife – zdravotničtí pracovníci tedy mají přístup k posledním údajům pacienta.

Intuitivní a uživatelsky přívětivý design

mylife Software maximálně pomáhá uživateli – nabídky, výkazy a analýzy jsou přehledné, nastavení jsou uživatelsky přívětivá a navigace je snadná.

Užitečné statistiky a analýzy trendů pro lepší porozumění léčbě

Údaje o léčbě jsou prezentovány v různých grafech, výkazy glykémie a inzulinu slouží k podrobným analýzám a výkazům trendů, které se používají k porovnání dvou časových úseků léčby. Navíc lze podrobné informace ukládat do knihy záznamů a nastavení pumpy jsou zálohována pokaždé, když se pumpa připojí k mylife Software.

Stejné rozhraní pro pacienta i zdravotníky zjednodušuje komunikaci

Pacienti i zdravotničtí pracovníci používají stejný software. Diskuze o léčbě  je tedy jednoduchá, protože obě strany mají přístup ke stejným grafům a statistikám. To je velmi užitečné, zvláště když diskuze probíhá po telefonu. Software zahrnuje i užitečnou funkci správy pacientů, takže může pracovat ve dvou režimech – buď v domácnosti s jedním pacientem, nebo na klinice s větším počtem pacientů.

Kompatibilní s mnoha zařízeními pro účinnější léčbu diabetu

Kompatibilita mezi několika přístroji umožňuje uchovávání všech údajů o diabetu na jednom místě. Do mylife Software lze přenášet údaje z kompletní řady zařízení mylife Diabetescare.

mylife YpsoPump
mylife OmniPod
mylife Unio
mylife Pura

Lze také přenášet data z glukometrů Freestyle®, Contour™, One Touch®, Accu-Chek®, mylife a Rightest™ GM.

Prohlášení: Freestyle®, Contour™, One Touch®, Accu-Chek®, mylife a Rightest™ jsou ochranné známky příslušných držitelů registrací.